Polska Społeczność Destiny 2

Aktualizacja 1.2.3

Aktualizacja 1.2.3 pojawi się we wtorek 17 lipca. Poniżej krótko podsumowujemy wszystko, czego możecie się spodziewać w przyszłym tygodniu:

 

Różne zmiany jakościowe

 • Czat klanowy na PC: Dodaje w grze nowy kanał czatu tekstowego, który pozwala komunikować się członkom klanów Destiny 2 obecnym online.
 • Po zdobyciu wszystkich broni z Kuźni na Merkurym, będzie je można zakupić bezpośrednio od brata Vance’a w Latarni (druga strona przedmiotów u sprzedawcy).
 • Usunięto Pęd z heroicznych przygód.
 • Ekran poszukiwanych przedmiotów został przesunięty na szczyt kategorii ekwipunku.
 • Duże liczby w wynikach końcowych oraz bieżących raportów z rozgrywki zostały rozdzielone przecinkami.

Poprawki egzotycznych pancerzy

 • Naprawiono błąd, przez który cele oznaczone Sangwiniczną alchemią generowały kule po ich pokonaniu.
 • Naprawiono błąd, przez który Protokół „Gwiezdny ogień” nie działał ze ścieżką „Dostrojenie do nieba” Ostrza Świtu.
 • Naprawiono błąd, który uniemożliwiał Czarownikom zadawanie obrażeń w walce wręcz w trakcie korzystania z egzotyka Żmijowy aspekt oraz mieczów Roju lub w trakcie noszenia kul.

 

Dodatkowo niektóre modyfikatory w heroicznych szturmach zostały lekko dopracowane w odpowiedzi na opinie graczy. Inżynier ds. testów Drew Martineau podzieli się krótkim komentarzem na temat celu tych zmian:

Cześć wszystkim,

Od czasu wydania aktualizacji 1.1.3 zbieraliśmy opinie graczy na temat modyfikatorów heroicznych szturmów. We wtorek dopracujemy trzy z bardziej zabójczych modyfikatorów. Chcemy, by wasz poziom Mocy, statystyki i modyfikacje pancerza miały prawdziwe znaczenie, a uświadomiliśmy sobie, że nasze modyfikatory osłabienia były odrobinę zbyt potężne, aby gracze zauważyli ich wpływ na grę. Oto czego możecie się spodziewać:

 • Zaciemnienie: Chcemy upewnić się, że ataki wręcz wrogów są niebezpieczne, ale ten fakt nie powinien ignorować rozwoju Mocy gracza ani statystyk, w które postanowili zainwestować zmianami w pancerzu. W związku z tym niniejszy modyfikator odrobinę się zmieni – nadal znacząco zwiększą się obrażenia wrogich ataków wręcz, ale nie gwarantują już pokonania graczy jednym uderzeniem w przypadku wielu wrogów. Ale uważajcie! Jeśli nie jesteście na rekomendowanym poziomie Mocy dla playlisty heroicznych szturmów, wasi wrogowie będą potężniejsi, a ich uderzenia będą mocniejsze.
 • Nielot: Gracze często uznawani są za „przebywających w powietrzu” nawet, gdy nie podskakują. Bierzemy to pod uwagę i obniżamy limit obrażeń, aby gracze nie byli karani za kwestie, które są poza ich kontrolą. Dodatkowo chcemy uniknąć śmierci graczy z powodu upadku z 2 metrów, bo przypadkowo wylądowali na kamieniu albo innym niewielkim obiekcie.
 • Szkło: Ten modyfikator redukuje osłonę i zdrowie Strażnika, jednocześnie przyspieszając regenerację. Odrobinę zmniejszyliśmy wpływ tego modyfikatora, aby gracze mogli z czasem lepiej widzieć efekty rozwoju poziomu Mocy.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage po więcej aktualności ze świata Destiny 🙂

 

 

 

© 2019 Zbrojownia