Klan multigamingowy

“Black Spindle” odnaleziony!

Część z Was pewnie już go ma, część pewnie próbowała. “Black Spindle”, a właściwie “Whisper of the Worm” to snajperka odnaleziona wczoraj w nocy na Io! Jak ją zdobyć?

Po pierwsze musimy udać się na Io do Lost Oasis. Tam czekamy na public event “Taken Blight” (questa nie da się odpalić przy innym public evencie). Gdy tylko wydarzenie się rozpocznie w pobliżu pojawi się boss z przydomkiem “Aspect of War” lub “Aspect of Hate” (boss pojawia się w jednym z kilku miejsc, dlatego trzeba go najpierw znaleźć). Po zabiciu bossa musimy udać się do portalu, który będzie na jednej ze skał, i aktywować go.
W tym miejscu rozpoczyna się misja “The Whisper”, na którą mamy 20 minut. W tym czasie musimy pokonać tzw. “jumping puzzle”, a następnie dokładnie wyczyścić z mobów kilka pomieszczeń.
W ostatnim pokoju odnajdziemy trzech bossów. Jeżeli zdołamy ich pokonać w pozostałym czasie, jako nagrodę otrzymamy snajperkę “Whisper of the Worm”.

Katalizator do “Robaka” znajdziemy kończąc misję “The Whisper (Heroic)”, która odblokuję się na Io. Należy jednak zauważyć, iż misja ta jest na 400 mocy.

Sama snajperka to tak naprawdę legendarny “Black Hammer” z pierwszego roku Destiny 1, tylko w wersji egzotycznej. Jego perk daje nam nieskończoność amunicji dopóki trafiamy krytyczne obrażenia.

Przewodnik po misji w formie video możecie zobaczyć tutaj:

Nam nie pozostaje nic innego jak życzyć Wam powodzenia! 🙂

Zapraszamy do polubienia Fanpage Platformy Informacyjnej Destiny aby być na bieżąco

 

© 2019 Zbrojownia