Klan multigamingowy

DESTINY 2 BLACK ARMORY, WYCIEK INFORMACJI W SPRAWIE DODATKU

Destiny 2: Black Armory – pierwsza z trzech ekspansji zawartych w dodatku Annual Pass ma zostać wydana na początku grudnia. Prawdopodobna data wydania dodatku to 4 grudnia. Szczegóły z Czarnej Zbrojowni już zaczęły wyciekać na subreddit Destiny i poza nią.

Przecieki sugerują, że rewolwer Last Word wraz z legendarnym karabinem snajperskim Icebreaker powróci do Destiny 2 wraz z nowym rozszerzeniem. Stało się tak po plotkach, że Thunderlord – egzotyczny LMG z Destiny – powróci w Czarnej Zbrojowni lub w Festiwalu Zaginionego. Poza tym w grze pojawi się nowy typ broni “Black”, który jakością i dropem ma być zbliżony do znanychu już nam broni egzotycznych.

Plotki sugerują również, że w EDZ zostanie udostępniona nowa aktywność “Forge of the Chain”, która bazować będzie na Protokole Ekslalacji czy Ślepą Studnią. Wspomniana aktywność będzie miała własną pulę nagród i związana może być z niedawno opublikowaną informacją o zbliżającym się trybie hordy w Destiny 2.Wraz z udostępnieniem dodatku Black Armory w grze ma pojawić się kolejny rajd, który Bungie obiecało graczom w opublikowanym ROADMAP DESTIYN 2. Niektórzy sugerują, że znajdzie się on na Tytanie, podczas gdy inni sądzą, że znajdzie się on w EDZ obok wspomnianego wcześniej “Forge of the Chain”. Tak czy inaczej wydaje się, że przeciwnikami w tej aktywności będą Hive, co ma sens, biorąc pod uwagę bieżącą historię gry.

Znalezione obrazy dla zapytania BLACK ARMORY DESTINY 23

Podsumowując wszystkie do tej pory zebrane informacje

– Dodatek skupić ma się Gaunt’a, tajemniczego Exo, który utrzymuje Czarną Zbrojownię. Fabuła koncentruje się na odkryciu czym jest Zbrojownia i jakie skrywa sekrety.
– Kampania obraca się wokół odblokowania Czarnej Zbrojowni i jej tajemnic na Ziemi.
– Powracają ciężkie karabiny maszynowe, wraz z Thunderlord, Ice Breaker i Last Word.
– Nowa aktywność Forge of the Chain, zostanie ustawiona na nowym obszarze patrolowania Ziemi
– Nowa aktywność bazuje na znanym nam Protokole Eskalazji oraz Ślepej Studni z unikalną pulą nagród
– Dostępny będzie nowy rodzaj broni “Czarny”, ale nie wiem zbyt wiele na ten temat.
– Pojawią się nowe questy, aby odblokować potężne Egzotyki z Czarnej Zbrojowni.
– Wrócisz na Titan/EDZ, aby zająć się nowym Raid Lair. Akcja nowego rajdu skupia się wokół ula i pewnego rodzaju potężnego zagrożenia.

Niestety, wiele bardziej wiarygodnych postów zostało usuniętych z subreddit z tego czy innego powodu. Na koniec umieszczamy dla przypomnienia plany developerskie na zbliżające się kilka miesięcy.

I jak zawsze zapraszamy do polajkowania naszego fanpejdża, aby mieć najświeższe info 🙂

 

© 2019 Zbrojownia