Klan multigamingowy

FESTIVAL OF THE LOST – NOWE PRZYGODY, AKTYWNOŚCI ORAZ NAGRODY!

Dla Strażników śmierć jest zwykle tymczasowym stanem, nie bardziej niebezpiecznym niż drzazga i tak samo szybko zapomniana.

Ostatni rok zmienił wszystko. Czerwony Legion zniszczył Ostatnie Miasto, niezliczeni Strażnicy polegli. Pomimo zwycięstw na Merkurym i Marsie, morale w Wieży jest niskie po upadku legendy: Cayde-6.

Bardziej niż kiedykolwiek, ważne jest, aby pamiętać bliskich, którzy upadli i świętować fakt, że żyliśmy, by walczyć na ich cześć. Festiwal Zaginionych rozpoczyna się dla wszystkich graczy we wtorek, 16 października.

Light in the Dark

Nikt nie słyszał od Evy Levante, odkąd Miasto upadło. Amanda Holliday wkroczyła, aby podnieść na duchu wszystkich. Dzięki niej wieża przepełniona jest radością, bo wspomnienia dobre i słodko-gorzkie napełniają nasze serca.

W Festiwalu Zagubionych do zdobycia będą nowe triumfy, a Holliday zaoferuje codzienne nagrody, które nagradzają rozdrobnione dusze. Te przedmioty można wykorzystać do zakupu masek festiwalowych zagubionych, a także legendarnego karabinu Horror Story.

Nawet przy Wieży oświetlonej przez straszne fioletowe świece, zawsze coś strasznego czai się tuż poza zasięgiem wzroku…

Fear and Fright

W tym roku Festiwal Zagubionych przynosi więcej niż tylko maski. Przez ograniczony czas wszyscy gracze Destiny 2 zaproszeni są do Strasznego Lasu. Strażnikom zlecono oczyszczenie upiorów i demonów, które wywołują burzę. Będziecie mieli 15 minut na zanurzenie się tak głęboko, jak tylko będziecie w stanie aby oczyścić Nawiedzony Las z Koszmarów. Bądź ostrożny – im głębiej pójdziesz, tym trudniejsza stanie się twoja misja.

Możesz wskoczyć w ciemność jako gracz solowy, z gotowym fireteamem lub poprzez matchmaking, aby dołączyć do walki z innymi Strażnikami.

On the Case

Większość graczy Forsakena już ukończyła i wymierzyła sprawiedliwość za Cayde-6. Przed zakończeniem Festiwalu Zaginionych, zostaną wezwani po raz kolejny, aby pomścić upadłego przyjaciela. Mistrz Ives został zamordowany. Może ktoś chciał załatwić stare porachunki lub stracił panowanie nad sobą po otrzymaniu Edge Transita. Bez względu na to, co sprowokowało przestępstwo, należy doprowadzić do wymierzenia sprawiedliwości.

Pogoń za zabójcami Mistrza Ivesa odbędzie się poprzez linię zadań, która dodaje dodatkową potężną nagrodę do zadań tygodniowych. Polowanie rozpocznie się we wtorek, 30 października.

Treats for All

Oprócz nagród od Amandy Holliday i triumfów, gracze otrzymają Ephemeral Engram za każdym razem, gdy wypełnią swój pasek XP po osiągnięciu maksymalnego poziomu postaci. Gracze otrzymają również Steadfast Engram, która skutecznie nagradza graczy podwójnymi Bright Engrams na czas trwania Festiwalu Zaginionych. Gracze mogą również zakupić Ephemeral Engram od Tess Everis w Wieży.

Tess będzie również oferować nagrody z Ephemeral Engram w sklepie, dla tych, którzy chcą kupić konkretne przedmioty bezpośrednio za Bright Dust.

 

Festival of the Lost rozpocznie się 16 października, a zakończy SIĘ 6 listopada!

© 2019 Zbrojownia