Klan multigamingowy

FESTIVAL OF THE LOST ROZPOCZNIE SIĘ JUŻ 16 PAŹDZIERNIKA!

Festival of the Lost wreszcie trafia do Destiny 2. Festiwal ma na celu uczczenie wszystkich rzeczy upiornych i po części związany z nadchodzącym świętem Halloween. Minione lata przyniosły graczom masę różnych questów, dodatków i zleceń wokół Wieży. Bungie na swoim blogu oficjalnie ogłosiło, że Festiwal Zaginionych poprosi graczy o rozwiązanie w tym roku morderstwa…

Chociaż nie mamy jeszcze zbyt wielu szczegółów, na udostępnionym screenie widzimy Warlocka klęczącego przy rozżarzonym popiersiu. Chociaż nie jesteśmy całkiem pewni, wygląda na to, że może to przedstawiać Mistrza Ivesa, kryptarchę Reef z Destiny. Czy to własnie on jest ofiarą morderstwa, o którym wspominał Bungie?

Znalezione obrazy dla zapytania Thunderbolt destiny

Jeśli chodzi o nagrody, prawie nic nie wiemy. Jednak kilka dni temu miał miejsce rzekomy przeciek na Reddicie, sugerujący, że egzotyczny karabin Thunderlord z Destiny powróci na Festival of the Lost. Przeciek pochodzi od użytkownika reddit u/AnonTheNine, który ma całkiem dobrą historię związaną z wyciekiem prawdziwych informacji o Destiny. Niedawno administracja usuneła wszystkie dotychczasowe posty, co utrudniło wiarygodność tego wycieku.

Festiwal Zagubionych będzie dostępny dla wszystkich graczy Destiny 2 od 16 października, więc niebawem powinniśmy poznać wszystkie szczegóły związane z tym wydarzeniem.

© 2019 Zbrojownia