Klan multigamingowy

NAGRODY DLA WETERANÓW DESTINY 2, ZMIANY W IRONBANNER, BOUNGIE BOUNTY

Festiwal Zagubionych nie jest jedyną rzeczą zaczynającą się w następny wtorek. Wtorek wypełniony jest po brzegi aktualizacjami gry, wydarzeniami na żywo i wieloma innymi.

Strażnicy zostaną zaproszeni do stawienia czoła swoim Koszmarom w Nawiedzonym Lesie, ograniczonej czasowo aktywności wyłącznie w ramach Festiwalu Zaginionych. Szczegóły dotyczące Festialu Zaginionych opisywaliśmy wczoraj.

Second Wave

Uruchomienie gry pokazuje, co zrobiliśmy dobrze i gdzie mogliśmy zrobić to lepiej. Pierwszy miesiąc z dodatkiem Forsaken jest już za nami, podsumowujemy to czego się nauczyliśmy. Niektóre z tych informacji pojawią się w aktualizacjach gier, które wdrażamy w niedalekiej przyszłości, ale nie każda poprawka może zostać dokonana za pomocą zmiany kodu gry.

Od 16 października zakup gry Destiny 2: Forsaken obejmie dwa rozszerzenia zawarte w Destiny 2 Expansion Pass. Każdy gracz z Destiny 2, który jeszcze nie dotknął Tangled Shore, będzie potrzebował tylko ulepszenia Forsaken. Mamy nadzieję, że wyeliminuje to niektóre z pytań, które stają przed graczem, gdy próbują dołączyć do wspólnej zabawy z Destiny 2.

“A co z nami?” Możemy usłyszeć każdego, kto już kupił Forsaken.

Doceniamy rozpoczęcie polowania od pierwszego dnia. Byliście z nami, kiedy pierwsze spotkanie z rajdem zmieniło Dreaming City.
Tylko dla graczy takich jak Ty, mamy kolekcję nagród weterana jako wyraz naszej wdzięczności za bycie na linii frontu.

Każdy Strażnik, który grał w Forsaken przed 16 października otrzyma następujący zestaw przedmiotów.

Emblemat Tiger Stripe Black Shader i Veterans Nameplate jest przeznaczony wyłącznie dla graczy, którzy zakupili dodatek i rozpoczęli przygodę z Forsaken przed 16 października. Dwie emotyczne emotikony zostaną udostępnione na Eververse w przyszłości. Wszystkie nazwy przedmiotów mogą ulec zmianie.

Bungie w ten sposób chcę podziękować za grę i za to, że jako pierwsi doświadczyliśmy tego, co stworzyli. Pakiet jest obecnie planowany do dostarczenia weteranom na początku grudnia

Out of the Iron, into the Fire

Lord Saladin wraca na Wieżę, akurat na czas, by być świadkiem, jak Strażnicy zakładają nowe maski Shaxx’a.

Iron Banner rozpoczyna się we wtorek 16.10, a zakończy się we wtorek 23.10.

W wersji 2.0.4 gry Destiny 2, cele i nagrody w Iron Banner zostały zaktualizowane w celu odniesienia się do opinii graczy.

 • Każda nagroda będzie teraz oferować potężną nagrodę
 • Cele Bounty zostały zaktualizowane do następujących:
  • Lightbearer: Zredukowana ilośc zabójstw za pomocą Supera do 20 z 25
  • Iron in the Blood: Zredukowana ilość rozegranych meczy do 15 z 30
  • Shine On: Zmniejszona wymagana ilość wygenerowanych kul światła do 50 z 100
  • Iron Victory: Zredukowany ilość wygranych meczy do 7 z 10
  • To Be Precise: Zmniejszona ilość wymaganych precyzyjnych zabójstw do 50 ze 100
  • All in a Week’s Work: Zredukowano ilość wymaganych zabójstw do 150 z 250

Gracze będą także odblokowywać przedmioty z ekwipunku Lorda Saladyna po zakończeniu zlecenia, z wyróżnionymi rolkami profitowymi.

Chcesz zarobić trochę Masterwork Cores? Przez czas trwania Żelaznego Sztandaru zyski z aktywności również zostaną zwiększone.

x2 Valor: 16/10–19/10
x3 Valor: 19/10–23/10

Przy tych wszystkich nagrodach nie ma lepszego czasu na zanurzenie swojego palca w Tyglu. Do zobaczenia.

Get Your Mask On

Powiedzieliśmy już o maskach, które Twój Strażnik może nosić w ramach zbliżającego się wydarzenia Festival of the Lost. Teraz przedstawiamy sposób, w jaki możesz przyłączyć się do zabawy w prawdziwym świecie: Pobierz i wydrukuj szablon kurczaka, dzięki uprzejmości sklepu Bungie Store.

Jeśli chcesz zmienić swój wygląd, pakiet bibułowych szablonów z maskami będzie dostępny w sklepie Bungie Store w przeddzień premiery Festival of the Lost, zarówno w wersji cyfrowej jak i fizycznej. Każdy zakup wyżej wspomnianych masek w 2018 roku będzie zawierał emblemat Destiny 2 – Circles Entwined.

BUNGIE BOUNTY PROGRAM

Harmonogram na zbliżający się tydzień. Jest ostatni tydzień, który zaplanowaliśmy, ale obiecujemy, że będziemy robić więcej wydarzeń związanych z tą aktywnością.

15 października od 18:00 do 20:00, będziecie mogli zapolować na streamera – WONZIU

 

© 2019 Zbrojownia