Polska Społeczność Destiny 2

Przesilenie bohaterów | Destiny 2

Już za niespełna dwa tygodnie Bungie szykuje dla nas kolejny event. Przesilenie bohaterów rozpocznie się w wtorek 31 lipca. Podczas wydarzenia naszą przewodniczka będzie Ikora, która zaprowadzi nas na środek wieży, gdzie miasto postawiło staue ku czci swych bohaterów.

nowy pancerz do ulepszenia

Po odwiedzeniu Statuy Bohaterów otrzymamy niezwykły zestaw zbroi na 240 mocy. Na każdej części zbroi znajdować się będzie się szereg celów, które musisz wykonać, aby ulepszyć zbroję. Po zakończeniu wyzwań będziemy musieli  powróć do Statuy Bohaterów, aby zmienić wygląd swojego zestawu.

Po ulepszeniu zestawu otrzymamy kolejna listę celów do ukończenia która nagrodzi nas pancerzem na 340 mocy. Ukończenie wyzwań z 340-tki, nagrodzi nas finalną wersja pancerza na 400 mocy.

Developerzy zaznaczają, iż do każdej z poprzednich wersji wyglądu pancerza bedziemy mogli powrócić po odblokowaniu go na 400 mocy.

Redux Missions

Jednym ze sposobów ulepszenia zbroi podczas imprezy będą misje Redux. Deweloperzy wybrali 5 misji fabularnych i dali im kilka drobnych zmian. Każda misja jest dostępna w Wieży poprzez odnalezienie jej w posągu. Oto pięć misji które będą dostępne w wydarzeniu:

I – Homecoming

II – Spark

III – Payback

IV – 1AU

V – Chosen

bonusy

Tess Everis również będzie miała dla nas niespodziankę w postaci Engramu Przesilenia. Będziemy mogli zdobyć maksymalnie trzy engramy na konto, wypełniając Kamień milowy wydarzenia dla każdej z postaci. Bez względu na to, jaką aktywność będziemy grali w Destiny 2 podczas Przesilenia Bohaterów, otrzymamy jeden Engram Przesilenia oprócz Jasnego Engramu, który otrzymujemy za awans.

Oto niektóre z nagród, które wypadną z Engramu Przesilenia:

Zapraszam do polubienia naszego Fanpage na FB aby być na bieżąco.

© 2019 Zbrojownia