Klan multigamingowy

WALL OF WISHES – opis działania i dostępne życzenia

Wall of Wishes można znaleźć i używać podczas rozgrywki solo lub w Fireteam, lokacja znajduje się on na początku rajdu Last Wish. Warto jednak zauważyć, że użycie dowolnego życzenia teleportującego gracza do innego encountera spowoduje, że postać nie będzie w stanie powrócić na początek rajdu, chyba że rajd zostanie zakończony lub nastąpi cotygodniowy reset. Warto mieć to na uwadze korzystając z Ściany Życzeń.

Na początku rajdu The Last Wish ukryty jest mały pokój z 21 przyciskami, 20 na ścianie życzeń i jeden na ziemi. Po wprowadzeniu właściwego wzorca i wejściu na platformę położoną w centrum pomieszczenia, gracz lub gracze mogą życzyć sobie, aby każdy otrzymał inną nagrodę lub wpływ na grę.

Lista życzeń (aktualizacja 25.10.18) :

 

Istnieje 16 różnych obrazów, które można przełączyć na każdym z przycisków, zaczynając od czterech symboli ryb, następnie czterech symboli węża, czterech smoczych symboli i czterech symboli ptaków.

 

  • Życzenia mogą być wykonane jako gracz solo
  • Gracze mogą wprowadzić dowolną liczbę życzeń
  • Gracze nie są w stanie “wznowić” rajdu, jeśli wykorzystają życzenie teleportacji
  • Życzenia mogą być użyte do teleportowania się do późniejszych bossów bez konieczności pokonania jakiegokolwiek innego bossa (teleportowanie się do Morgeth przeskakuje Kalli i Shuro Chi)
  • Korzystanie z czwartego życzenia, aby przejść do Shuro Chi, pozwala graczom wycofać się do tajnej skrzyni

 

 

Wprowadzanie życzenia zajmuje dużo czasu, więc warto jest przypisać innemu graczowi z Fireteamu jeden wiersz lub kolumnę do wprowadzenia. Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić, czy wzór jest poprawny, ponieważ wejście na platformę, gdy wystąpi błąd, spowoduje usunięcie wszystkich obrazów, a gracze będą musieli zrobić wszystko jeszcze raz.

© 2019 Zbrojownia